destek@sayedraterapi.com
destek@sayedraterapi.com
Çevrimiçi
Selin Demircan Psikolog Danışan 0 - Seans 0 45 dk/750₺ 0 Değerlendirme
Selin Demircan Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Selin Demircan. Psikoloji lisans eğitimimi FMV Işık Üniversitesi’nde tamamladım. Aynı zamanda Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde Evlilik ve Aile Danışmanlığı yüksek lisansımı tamamlamış bulunmaktayım.

Eğitim sürecimde Samsun’da Motto Psikoloji Kurumu’nda ve İstanbul’da Kayra Psikoloji’de donanımlı stajlar yaptım. Birçok roll-play çalışmalarına ve vaka analizlerine katıldım. Şu an özel bir eğitim kurumunda psikolog olarak çalışmaktayım.

Benimsediğim ekoller Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR terapi ve Şema Terapidir.

Çalışma alanlarım:

Yetişkin Psikolojisi, ÇocukPsikolojisi, Travmalar, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB), Fobiler, Panik Bozukluk, Öfke Kontrol, Stres Yönetimi, Bağlanma Sorunları, Mükemmeliyetçilik, Kayıp/Yas, Tükenmişlik, Kişilerarası İlişki Problemleri, Aldatma/aldatılma, Evlilik İçi Öfke Yönetimi, Geniş Aile Problemleri, Aile İçi Duygusal ve Fiziksel Şiddet gibi problemlerdir.

Severek yaptığım mesleğimde; görüşmeler sürecinde iletişime verdiğim değerin üzerine, alan bilgisini katarak ilerlemeye gayret göstermekteyim. Aktif şekilde danışan görmekte, her bir danışanım için özveriyle çalışmaktayım.

Terapi sayesinde duygu, düşünce ve davranışlarınızı daha iyi görme, değerlendirip değiştirme fırsatı bulabilirsiniz. Yaşadığınız problemleri tek başınıza halletmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Gelin bu sorunları beraber yok edelim. Ben, yardıma ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağım. Sağlıkla kalın.

 

Uzmanlıklar
Beden (Vücut) Disformik Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu(TSSB) Panik Bozukluk Obsesif- Kompulsif Bozukluk (OKB) Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu Depresyon Bağımlılık Çift terapisi Aile terapisi Kişilik Bozuklukları Beslenme ve Yeme Bozuklukları Fobi
Değerlendirmeler
Henüz bir değerlendirme bulunmuyor.