destek@sayedraterapi.com
destek@sayedraterapi.com

Online Psikologlar

Uzman psikologlarımız, sizin için burada bulunuyorlar. Size en uygun olan uzmanı seçin ve hemen randevunuzu alın. Görüntülü, sesli veya yazılı iletişim seçenekleri ile online terapinin keyfini çıkarın. İletişim yönteminizi belirleme özgürlüğü tamamen sizin elinizde.

Nazlıcan Sıla Gün Psikolog
Çevrimiçi Profili Gör

Ben Nazlıcan Sıla Gün, Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldum, bir dönem boyunca Erasmus+ Öğrenci Değişim Programı ile Krakow Pedagoji Üniversitesi'nde öğrenim gördüm. Lisans sürecimde özel kliniklerde ve Mersin Alzheimer Derneği'nde gönüllü staj yaptım.

Randevu Al
1 Danışan 3 Seans
1 Yorum 5 Puan
45DK/ 650₺ Aile Terapisi/ 900₺
Eda Banisi Psikolog
Çevrimiçi Profili Gör

Merhaba ben Psikolog Eda Banisi. Lisans Eğitimimi İzmir Ekonomi Üniversitesinde Psikoloji bölümünde bitirdim. Şu an ise Dokuz Eylül Üniversitesinde Aile Danışmanlığı üzerine yüksek lisans yapmaktayım. Lisans eğitimime devam ederken Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Denetimli Se...

Randevu Al
1 Danışan 1 Seans
0 Yorum
45DK/ 700₺ Aile Terapisi/ 800₺
Selin Sakaryalı Uzman Psikolog
Çevrimiçi Profili Gör

Merhaba, ben Uzman Klinik Psikolog Selin Sakaryalı. Üniversite eğitimimi Hollanda’da Erasmus University of Rotterdam’da tamamladım. Bunun ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansımı Okan Üniversitesinde onur derecesiyle bitirdim.

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) uygulamaktayım. BDT düşüncele...

Randevu Al
0 Danışan 0 Seans
0 Yorum
45DK/ 1100₺ Aile Terapisi/ 1300₺
Delal Erdoğan Uzman Psikolog
Çevrimiçi Profili Gör

 İstanbul Altınbaş Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüzde yüz ingilizce başarıyla mezun oldu. İstanbul Rumeli Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programımı tamamladı. Lisans eğitimi sırasında çeşitli kurumlarda staj ve araştırma yaptı. Klinik gözlemler, hastane staj deneyimi, o...

Randevu Al
1 Danışan 2 Seans
1 Yorum 5 Puan
45DK/ 600₺
Uzmanlarımız Arasına Katılmak İster misiniz? Başvuru Yap