destek@sayedraterapi.com
destek@sayedraterapi.com

Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışır

Giriş Yap veya Kayıt Ol:

Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'Giriş Yap' butonuna tıklayın. Eğer daha önce kayıt olmadıysanız, buradan 'Kayıt Ol' seçeneğine tıklayarak kayıt işlemini tamamlayın.

Hemen Seansa Başla:

Eğer hemen bir seansa başlamak istiyorsanız, 'Hemen Seansa Başla' butonunu tıklayın. Bu buton sadece o sırada aktif olan danışmanlarda görünecektir. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra, bulunduğunuz saatten 15 dakika sonrasına bir randevu otomatik olarak oluşturulur.

Randevu Al:

Eğer hemen bir seans başlatmak istemiyorsanız ve danışmanınızın uygun olduğu bir tarih ve saat seçmek istiyorsanız, 'Randevu Al' butonuna tıklayın. Bu seçenek size danışmanın uygun olduğu gün ve saatleri gösterecektir. Seçtiğiniz tarih ve saat için ödeme

sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra randevunuz oluşturulacaktır.

Gelecek Seanslarınızı Kontrol Edin:

Profil sayfanıza gidin ve 'Gelecek Seanslarım' bölümünü kontrol edin. Burada oluşturduğunuz randevuyu görebilirsiniz. Seansınıza 1 saat kala, 'Gelecek Seanslarım' sekmesinden randevu linki size iletilir.

Seansı Başlatın:

Belirtilen saatte, randevu linkine tıklayın. Seans başladığında, istediğiniz bir kullanıcı adını (rumuz) seçin ve danışmanınızın seansı başlatmasını bekleyin.

Bu adımları takip ederek 'www.sayedraterapi.com' üzerinden seans başlatma sürecinizi tamamlayabilirsiniz.