destek@sayedraterapi.com
destek@sayedraterapi.com

Aramıza Katıl

Aramıza Katıl

Sayedra Terapi, bireylerin ve ailelerin yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olan birçok farklı uzmanlık alanını bir araya getiren bir platformdur. Sizlerin bilgi, deneyim ve içtenliği, bu platformun temel taşlarıdır.

Sevgili Meslektaşlar,

Sayedra Terapi, insanların duygusal ve zihinsel refahlarını geliştirmelerine yardımcı olan bir online danışmanlık platformu olarak, daha fazla kişiye ulaşmak ve onlara destek sağlamak amacıyla büyümeye devam ediyor. Bizimle aynı vizyonu ve misyonu paylaşan, insanların hayatlarına olumlu katkılarda bulunma arzusu taşıyan değerli profesyonelleri platformumuza katılmaya davet ediyoruz.

Kimler Katılabilir?

Sayedra Terapi'ye psikolog, psikiyatrist, psikolojik danışman, diyetisyen, dil ve konuşma terapisti, fizyoterapist, özel eğitim uzmanı, çocuk gelişimi mezunu olan profesyoneller katılabilir. Mevcut bir lisansınız

varsa, platformumuzda yer alabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Platformumuza katılmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Başvuru Formu Doldurun: Sayedra Terapi'ye katılmak istiyorsanız, online başvuru formumuzu doldurun ve bilgilerinizi gönderin.
  2. Değerlendirme Süreci: Başvurunuz değerlendirilecek ve uygunluğunuz kontrol edilecektir.
  3. Platforma Kabul: Başvurunuz kabul edildiğinde, Sayedra Terapi ailesine katılarak danışmanlık hizmetlerinizi sunmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin:

Platformumuza katılmak veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bize destek@sayedraterapi.com adresinden ulaşın. Sayedra Terapi ailesine katılarak, daha fazla insanın hayatına dokunma fırsatını yakalayın ve kendinizi bir büyük misyonun parçası olarak hissedin.