destek@sayedraterapi.com
destek@sayedraterapi.com
Dilara Erdem Psikolog Danışan 0 - Seans 0 45 dk/700₺ 0 Değerlendirme
Dilara Erdem Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Dilara Erdem. İstanbul Okan Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. İstanbul Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümü eğitimime devam etmekteyim.

Lisans sürecimde farklı öğrenci kulüplerinde ekip üyeliği ve Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) İstanbul Yerel Yapılanması Sosyal Sorumluluk Ekibi liderliği yaptım. Aynı zamanda Kent Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Dinamik Kişilik Hizmetleri ve Kök Psikolojik Danışmanlık Merkezi gibi özel kliniklerde ve Sultan İkinci Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği'nde klinik stajlarımı tamamladım. Ayrıca İstanbul Zihinsel Engelliler Vakfı'nda stajyer psikolog olarak zihin farklı bireylerle çalıştım. 

Mezuniyetimin ardından Düşler Şatosu Anaokullarında psikolog pozisyonunda görev aldım.

Psikoloji Akademisi çatısı altında Doç. Dr. Itır Tarı Cömert tarafından gerçekleştirilen Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi ve Uzm. Kl. Psk. Pınar Gümüş Sarı tarafından düzenlenen Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi’ne katıldım.

İstanbul Psikoterapi Okulu bünyesinde Otto Kernberg, David Bell, Dimitris J. Jackson, Yavuz Erten, Tevfika İkiz gibi eğitimcilerin yer aldığı Psikanalitik Psikoterapi eğitiminde yer aldım.

Aldığım eğitimler kapsamında çocuk, ergen ve yetişkinler ile bireysel terapiler gerçekleştirmekteyim.

Uzmanlıklar
Obsesif- Kompulsif Bozukluk (OKB) Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu Depresyon Bipolar Bozukluk Bağımlılık Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Panik Bozukluk Travma Sonrası Stres Bozukluğu(TSSB) Beden (Vücut) Disformik Bozukluğu Otizm Kişilik Bozuklukları Beslenme ve Yeme Bozuklukları Uyku - Uyanıklık Bozuklukları Cinsel İşlev Bozuklukları Fobi
Değerlendirmeler
Henüz bir değerlendirme bulunmuyor.