destek@sayedraterapi.com
destek@sayedraterapi.com
Çevrimiçi
Selin Sakaryalı Uzman Psikolog Danışan 0 - Seans 0 45 dk/1100₺ 0 Değerlendirme
Selin Sakaryalı Hakkında

Merhaba, ben Uzman Klinik Psikolog Selin Sakaryalı. Üniversite eğitimimi Hollanda’da Erasmus University of Rotterdam’da tamamladım. Bunun ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansımı Okan Üniversitesinde onur derecesiyle bitirdim.

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) uygulamaktayım. BDT düşüncelerin, duyguların ve davranışların birbiriyle nasıl etkileşime girdiğine odaklanan, danışanın olumsuz veya çarpık düşünce kalıplarının farkına varmasına yardımcı olmayı ve onları değiştirmeyi hedefleyen bir tekniktir. Bu tekniğin duygu yönetimi becerisini güçlendirdiği ve kişinin yaşam kalitesini arttırdığı çok sayıda araştırma tarafından desteklenmiştir.

Özellikle ergen ve yetişkinlerle çalışıyorum. Buna ek olarak sporcular ile de çalışma geçmişim var. Beşiktaş Jimnastik Klübü (BJK)’nde spor psikoloğu olarak staj yaptım.

Uzmanlıklar
Fobi Cinsel İşlev Bozuklukları Uyku - Uyanıklık Bozuklukları Beslenme ve Yeme Bozuklukları Beden (Vücut) Disformik Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu(TSSB) Obsesif- Kompulsif Bozukluk (OKB) Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu Depresyon Bağımlılık Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
Değerlendirmeler
Henüz bir değerlendirme bulunmuyor.